سال جهش تولید گرامی باد
يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ EN

اخبار > نسخه جدید وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران توسط مدیر عامل شرکت رونمایی شد  چاپ        ارسال به دوست

نسخه جدید وب سایت نفت مرکزی
همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی

نسخه جدید وب سایت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران توسط مدیر عامل شرکت رونمایی شد

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و در دیدار کارکنان روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با مهندس حاتمی ، نسخه جدید وب سایت شرکت رونمایی شد.

مهندس رامین حاتمی در این مراسم با اشاره به جایگاه روابط عمومی و کارکرد درون و برون سازمانی و لزوم شناخت کارکردها و کاربردی های بهینه از تکنولوژی های نوین ارتباطی و همگامی و همسویی در استفاده مطلوب از آنها خاطرنشان کرد: روابط عمومی در تعریف و جایگاه کلاسیک آن پل ارتباطی با مجموعه بیرون سازمان و تببین سیاست ها و اهداف کلان درون سازمان را به عهده دارد و با نیازسنجی درون سازمانی می تواند مدیران را در ترسیم نقشه راه مطلوب و اجرای سیاست ها مد نظر یاری رساند. همچنین در ارتباط برون سازمانی جایگاه ویژه ای به منظور ارائه کارکردها و عملکرد سازمان در جوامع هدف خود به عهده دارد و لزوم بررسی و شناخت افکار عمومی جامعه هدف یک الزام به شمار می رود .

وی افزود : با تحولاتی سریعی که در عرصه ارتباطات و تکنولوژی های نوین ارتباطی در حال انجام است ، یکی از نهادهایی که لزوم پیشگامی در این عرصه را به عهده دارد نهاد روابط عمومی است که این ابزارهای ارتباطی به عنوان ابزار کار و محمل ارسال پیامهای ارتباطی آن به شمار می رود و بایستی در این رابطه باید به شناخت فرهنگ و استفاده مطلوب آن از این تکنولوژی ها دست یابد .

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی با ابراز رضایت از مجموع عملکرد روابط عمومی طی یک سال کاری گذشته خاطرنشان کرد : برنامه ها و اهداف یک ساله ای که برای مجموعه روابط عمومی تعریف شده بود ، محقق شده و تلاش آنها در ارائه خدمات مطلوب توصیف می شود که جای تقدیر و تشکر دارد و برای رسیدن به جایگاه مطلوب تر در سال جاری باید که اهداف و چشم انداز های بهتری در نظر داشته و کارآمدتر و پویاتر عمل نمایند. پویش و رصد تحولات عرصه صنعت نفت در قالب رسانه ها گوناگون ، تحلیل محتوای اخبار ، تعامل با رسانه ها و داشتن رویه شفاف اندیشی در این حوزه و ایجاد فرهنگ نقد و روحیه نقدپذیری و پرهیز از سیاه نمایی ، بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در ایجاد فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و انسجام ملی و تقویت روحیه همکاری و برجسته سازی فرهنگ کار و تلاش جمعی به عنوان یک ارزش ماندگار باید سرلوحه کار فرهنگی روابط عمومی قرار گیرد.

بر اساس این گزارش : سیدمهدی عبادی رئیس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سخنان کوتاهی با اشاره به پیشرفت جوامع بشر و لزوم همگامی با آن و داشتن خلاقیت در عرصه روابط عمومی اظهار داشت : از زمانی که تحولات زندگی بشر سرعت گرفت ، نیاز به اطلاعات و ارتباطات هر روز افزایش یافته است . بنابراین امروزه داشتن اطلاعات موثق، دقیق، و به موقع با توجه به هدف و ساختار سازمان ها ، بزرگترین سرمایه ی یک سازمان به حساب می آید و حیات یک سازمان به داشتن یک ارتباط دوسویه ی درون و برون سازمانی، انجام تبلیغات و کسب اطلاعات به روز و مفید بستگی دارد . به همین دلیل لزوم وجود روابط عمومی مؤثر و فعال، امروزه در سازمان ها از اهمیت بسزایی برخوردار است همچنین سازمان هایی که خلاقیت و نوآوری یکی از فاکتورهای مهم و درخور توجه در کارشان محسوب می شود هیچگاه به گذشته رضایت نداده و همواره با بهره گیری از ساز و کارهای خلاقانه ، تغییر در نگرش و رفتار را سرلوحه امور خویش می دانند. آنان به ایده های نو احترام می گذارند و با رغبت و حساسیت آنها را دنبال می نمایند.

عبادی همچین با ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت های در دست اقدام و انجام شده این واحد خبر داد و افزود : به منظور انجام مدیریت دانش در قالب ثبت خاطرات و روند انجام طرحها و پروژه های شرکت و درآستانه بیستمین سال تاسیس شرکت ، کتاب تاریخ شفاهی ثبت خاطرات مدیران و روسای شرکت در اداور مختلف در دست تهیه است . همچنین فیلم معرفی شرکت با محوریت بررسی پروژه ها و لزوم توجه به مقوله های فرهنگی و اقتصادی حوزه فعالیت شرکت در 11 استان کشور بررسی و ساخته می شود که مراحل آغازین آن در دست اقدام است.

وی با اشاره به حضور فعال در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی اظهار داشت : شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بنا به ماهیت ذاتی و عملیاتی آن و نقش مهمی که در عرصه صنعت نفت و گاز کشور به عهده دارد ، در این نمایشگاه حضور فعالی داشت و مدیران و کارشناسان شرکت در گفتگوهای رودرو با سازندگان و پیمانکاران داخلی و خارجی به ارائه نیازها و فرصت های خود و استفاده از توانمندی های طرف های مورد گفتگو پرداختند . در این رابطه همچنین با هماهنگیهای صورت گرفته کارکنان شرکت دو روز فرصت حضور در نمایشگاه را پیدا کردند.

رئیس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، از دیگر کارهای فرهنگی این واحد به اکران همزمان فیلمهای جشنواره بین المللی فجر برای همکاران شرکت و خانواده های آن و اهدا کتاب به عنوان کادوی تولد همکاران اشاره کرد و درباره برنامه های ماه مبارک رمضان تصریح کرد : به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان برنامه جزء خوانی قرآن کریم ، محفل انس با قرآن ، مسابقه کتابخوانی ، برپایی نمایشگاه کتاب ، گرامیداشت مراسم ارتحال امام راحل و مراسم عزاداری مولای متقیان از برنامه های این امور در ماه مهمانی خداوند است.

 


١٩:٢٥ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٣٩٣    /    تعداد نمایش : ١١٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده