سال رونق تولید گرامی باد
چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > شتاب در تامین سوخت پایدار با توسعه میدان گازی توس  چاپ        ارسال به دوست

شتاب در تامین سوخت پایدار با توسعه میدان گازی توس
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران مطرح کرد:

شتاب در تامین سوخت پایدار با توسعه میدان گازی توس

اولین جلسه اجرای تفاهمنامه توسعه میدان گازی توس که با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و مدیران شرکت پتروپارس برگزار شد ، مهندس حاتمی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه توسعه میدانهای گازی در شکوفایی و رونق اقتصادی کشور اظهار داشت: توسعه و بهره برداری از میدان گازی توس باعث رونق اقتصادی منطقه و تامین انرژی پایدار شمال و شرق کشور خواهد شد.

مهندس رامین حاتمی در این جلسه با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق افزود : موقعیت استراتژیک منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان تامین کننده گاز استان های شمال شرق کشور ایجاب می کند ، توجه و اهتمام ویژه ای در راستای انجام پروژه های آن صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی در رابطه با اهداف طرح توسعه میدان گازی توس تصریح کرد : هدف از برنامه ریزی اجرایی تفاهمنامه تهیه شرح کار توسعه میدان گازی توس از مخزن مزدوران و ارزیابی سازند کشف رود و سازندهای شوریجه است. مدت زمان تفاهمنامه سه ماه در نظر گرفته شده است .با توجه به توانمندی و سوابق شرکت پترو پارس ، انتظار می رود طرح مطالعاتی این پروژه در موعد مقرر به انجام برسد.

بر اساس این گزارش : میدان گازی توس در 100 کیلومتری شمال شرق شهر مشهد مقدس و جنوب میدانهای خانگیران و گنبدلی واقع شده است .این میدان در سال 1388 کشف و حفاری یک حلقه چاه اکتشافی در آن به اتمام رسیده است.

 

 


٠٩:٥٦ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٧٨٥    /    تعداد نمایش : ١٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده