سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨ EN

اخبار > تحقق کامل تعهدات تولیدی زاگرس جنوبی  چاپ        ارسال به دوست

مهندس حاتمی تاکید کرد: تحقق کامل تعهدات تولیدی زاگرس جنوبی
مهندس رامین حاتمی اظهار داشت:

تحقق کامل تعهدات تولیدی زاگرس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی سال گذشته به تعهدات خود در زمینه تولید عمل کرد و در سال جاری نیز عملکرد مطلوبی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس رامین حاتمی، در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در شیراز گفت: عملکرد مطلوب زاگرس جنوبی، نتیجه همگرایی، تلاش و پشتکار تمامی کارکنان این شرکت است.

وی، در ادامه از آمادگی کامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تامین سوخت زمستانی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه زاگرس جنوبی بزرگترین شرکت تابعه این شرکت است، بخش زیادی از تولید زمستانی را بر عهده دارد و امیدوارم با تلاش کلیه کارکنان، زمستان پیش رو را مانند سالهای گذشته با سربلندی پشت سر بگذاریم.

حاتمی، در ادامه، ضمن تشکر از تلاش های دکتر غلامحسین منتظری در طی مدت زمان تصدی مدیرعاملی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، افزود: تغییرات مدیریتی بخش جدائی ناپذیر سازمان ها است که با هدف ارتقاء و تعالی سازمانی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از نیروهایی متخصص خوبی برخوردار است، توجه به مسائل نیروهای انسانی را یکی از اولویت ها مدیرعامل جدید این شرکت عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پایان، از مدیرعامل جدید شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی خواست، برقراری ارتباط مؤثر در کلیه سطوح سازمانی، آمادگی کامل برای تولید حداکثری در فصل زمستان، نگاه ویژه به HSE و صیانت از سرمایه های سازمانی را در اولویت کاری خود قرار دهد.

مدیرعامل جدید شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی نیز در این مراسم، ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان در انجام به موقع تعمیرات اساسی و آمادگی برای تولید زمستانی، گفت: باید جهت رسیدن به آرمان های نظام و سازمان تلاش نماییم.

 


١٤:١٥ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٣٩    /    تعداد نمایش : ١٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده