سال رونق تولید گرامی باد
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨ EN

اخبار > روابط عمومی با ارتباط موثر درون سازمانی پیام آور امید و نوآوری است  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی با ارتباط موثر درون سازمانی پیام آور امید و نوآوری است

روابط عمومی بر اساس ساختار سازمانی و رسالت مهمی که به عهده دارد ، در بخش درون سازمانی با تعامل و ارتباط سازنده با کارکنان ، بایستی پیام آور امید به آینده ، مسئولیت پذیری ، نوآوری و خلاقیت باشد.

مهندس رامین حاتمی در آیین معارفه و تکریم روسای روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با بیان جایگاه ویژه این بخش سازمان به عنوان مامن تعامل دورن سازمانی و برون سازمانی اظهار داشت : روابط عمومی به عنوان جایگاه فکری ، بخش تصمیم ساز و تاثیر گذار هر سازمان بایستی با شناسایی نیازهای کارکنان و شناخت جامعه متناسب آن برنامه ریزی نموده و با ارائه راهکار به بخشهای مختلف مدیریت ، پویایی و نوآوری در سازمان و همکاری شایسته با افکار عمومی و رسانه ها را داشته باشد.

وی افزود : ایجاد فضای توام با آرامش کاری درگرو فرهنگ سازی و ایجاد تعهد سازمانی است که این نیز در حیطه فعالیت های روابط عمومی خود را نشان می دهد و بایستی سازو کاری برای آن اندیشده شود تا این فضای فکری و فرهنگی ایجاد شود.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در رابطه با انتخاب آقای احمدزاده به عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت تصریح کرد : آقای احمدزاده از نیروهای جوان ، فعال ، دارای سلامت نفس و تجربه ذیقیمتی در این عرصه است و انتظار می رود با حضور خود باعث اثربخشی بیشتر در این حوزه شود.

مهندس حاتمی با تقدیر از رئیس سابق روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران افزود: آقای عبادی در مدت تصدی این مسئولیت ، ارتباطات وسیعی در بخشهای مختلف وزارت نفت و رسانه ها داشت و در کار خود موفق بود. همچنین از خصوصیات فردی وی می توان به نظم ، پاکدستی و بنیان اعتقادی قوی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی در آیین تکریم و معارفه مشاور و رئیس دفتر مدیر عامل با تقدیر از سرکار خانم نوروزی رئیس دفتر سابق مدیر عامل ، حسن خلق ، صبوری و تکریم ارباب رجوع را از صفات ممیزه وی برشمر د و افزود : خانم نوروزی با صفات یاد شده موفق به مدیریت کارهای دفتر شد. همچنین در زمینه مشاور مدیر عامل در امور بانوان نیز منشا کارهای مفید و موثری بود و با ارتباط با بخشهای مختلف شرکت در بخشهای ستادی و شرکت های تابعه ، زبان گویای نیازها و خواست های بانوان شرکت به حساب می آمد تا مشکلات آنها شنیده شود و با برگزاری سمینار های آموزشی و دعوت از اساتید مجرب سهم مهمی در آگاهی بخشی در این حوزه داشت.

مهندس حاتمی درباره رئیس دفتر جدید مدیر عامل اظهار داشت : آقای نیل درار از افراد خوشنام ، با سابقه و خوش اخلاق شرکت هستند و با توجه به کارایی خود می توانند تاثیر مثبتی در این جایگاه ایجاد نماید.

بر اساس این گزارش : رضا احمدزاده رئیس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مراسم ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیر عامل شرکت ، اظهار امیدواری کرد که با همکاری بخشهای مدیریتی و روابط عمومی پاسخگوی این حسن اعتماد باشد.

در این مراسم علیرضا نیل درار مشاور و رئیس دفتر مدیر عامل از حسن اعتماد مدیر عامل تقدیر به عمل آورد و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را به عنوان یک شرکت تاثیر گذار در عرصه تولید گاز برشمرد که به لحاظ گستردگی و فعالیت شرکت ، نیازمند تلاش مضاعفی است که برای ماندن در جایگاه مطلوب خود نیازمند همکاری جمعی و بخشهای مختلف شرکت است.

این گزارش می افزاید : سرکار خانم نوروزی رئیس سابق دفتر مدیر عامل و آقای سید مهدی عبادی رئیس سابق روابط عمومی ، مراتب تقدیر و تشکر خود از مجموعه همکاران ، مدیران و اعضای هیات مدیره به عمل آورده و برای آنها توفیق خدمتگزاری بیشتر در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عمل آوردند.

 


١٥:٥١ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٢١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده