سال رونق تولید گرامی باد
چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > رعایت مسائل ایمنی و زیست محیطی ضامن سلامت و توسعه پایدار است  چاپ        ارسال به دوست

رعایت مسائل ایمنی و زیست محیطی ضامن سلامت و توسعه پایدار است

رعایت مسائل ایمنی ، بهداشت و محیط زیست از اولویت های اجتناب ناپذیر صنعت نفت و یکی از اصول توسعه پایدار و ضامن سلامت و زندگی بهتر انسانهاست.

مهندس رامین حاتمی در نشست صمیمی کارکنان اداره ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تبریک روز آتش‌نشانی و ایمنی به همکاران HSE با اشاره به حساسیت و اهمیت جایگاه HSE به عنوان پیشران هر توسعه و ضامن سلامت کارکنان اظهار داشت : صنعت نفت و گاز به عنوان صنعتی پیچیده با مخاطرات بسیار ، نیاز توجه جدی به رعایت اصول ایمنی است. علاوه بر تجدید ناپذیر بودن منابع زیستی این صنعت ، توجه به محیط زیست به عنوان تنها زیستگاه بشر نیز این اهمیت را برای دست اندرکاران صنعت دوچندان می نماید.به عنوان مثال می توان به شاخص بالای H2S همراه سیال در میدانهای تحت پوشش این شرکت از جمله خانگیران و تنگ بیجار اشاره کرد که کوچک ترین سهل انگاری منجر به صدمات جبران ناپذیر خواهد شد.در این ارتباط فعالیت در حوزه HSE دارای ارزش‌ و اعتبا ر بالایی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، مهندس حاتمی در خصوص فعالیت‌های زیست محیطی جمع‌آوری گازهای همراه(no flaring) تصریح کرد :به منظور جمع آوری گازهای همراه در حوزه فعالیت این شرکت برنامه ریزی شده است و گازهای مشعل در مرحله انجام تشریفات مزایده قرار دارد .همچنین با اتمام پروژه NGL3100 گازهای همراه نفت جمع آوری خواهد شد.

بر اساس این گزارش ، در ابتدای این دیدار ، رئیس HSE شرکت نیز ضمن تبریک این روز ، گزارش خلاصه ای از وضعیت شرکت در مورد فعالیت های صورت گرفته ارائه نمود.

 


١٥:٢٦ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٥٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده