سال رونق تولید گرامی باد
چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ EN

اخبار > اعلام فراخوان ارزیابی و توسعه دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت  چاپ        ارسال به دوست

اعلام فراخوان ارزیابی و توسعه دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت

به گزارش خبرنگار شانا، در فراخوان طرح ارزیابی و توسعه دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت که از سوی مرکز توسعه مدیریت این صنعت اعلام شده، آمده است: همه کارکنان رسمی، قرارداد مدت معین و مدت موقت واجد شرایط می‎توانند از تاریخ هفتم تا هفدهم مهر ماه امسال با مراجعه به سامانه portal.nioc.ir نسبت به ثبت‎نام اقدام کنند.

سکونت در تهران، حداکثر سن ۴۰ سال، مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و حداقل سه سال سابقه کار در صنعت نفت به عنوان شرایط اولیه ثبت‎نام در این سامانه عنوان و در بخش مهارت‎های مورد نیاز، به مهارت‎هایی از جمله زبان انگلیسی در سطح چهار مهارت (Intermadiate)، مهارت رایانه (آشنایی با مبانی رایانه، استفاده از اینترنت و توانایی کار با نرم‎افزارهای Word، Windows در حد خیلی خوب، توانایی کار با نرم‎افزارهای Excel و Powerpoint در حد خوب و مهارت تایپ در حد خیلی خوب)، مهارت دفتری، مهارت انجام مکاتبات اداری و آشنایی با امور دفتری و ثبت، بایگانی، چاپ و ارسال اسناد اداری و ... اشاره شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‎توانند به سایت مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت به نشانی Http://cipmd.mop.ir یا Http://portal.nioc.ir مراجعه کنند.

 


١٣:٣١ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٥٨٤    /    تعداد نمایش : ٤٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده