سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ EN

اخبار > راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد  چاپ        ارسال به دوست

از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی را به شرکت های فرعی و تابعه شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن ابلاغیه علی کاردر آمده است: «نظر به پتانسیل بالای حوادث در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی، سند حاضر با عنوان "راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز" از سوی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست تدوین شده است.

الزامات مندرج در این سند به کاهش خطرات در عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز پرداخته است و باید مبنایی برای تدوین دستورالعمل‌های ویژه هر عملیات هوازدایی و یا تزریق گاز به صورت خاص باشد. انتظار می رود در کلیه شرکت های تابعه و فرعی از مسیر تهیه و تدوین روش اجرایی/دستورالعمل های مورد نیاز، الزامات این راهنما به دقت رعایت شود.

مدیران عامل شرکت های فرعی و تابعه با تامین و تخصیص منابع مالی، پرسنل مجرب و امکانات مورد نیاز متناسب با مخاطرات ایمنی موجود در عملیات، مسئولیت حصول اطمینان از پیاده سازی و اجرای الزامات راهنمای مذکور را در قالب روش های اجرایی استاندارد بر عهده دارند و مدیریت HSE نیز از مسیر ممیزی و بازرسی دوره ای، مسئولیت نظارت بر نحوه پیاده سازی و حسن اجرای این راهنما و بروزرسانی مستند را عهده دار هستند.»

 


١٢:٢٣ - شنبه ٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٥١٠    /    تعداد نمایش : ٣٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده