سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ EN

اخبار > وزارت نفت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارنامه موفقی دارد  چاپ        ارسال به دوست

وزارت نفت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارنامه موفقی دارد

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت همسو با توسعه صنعت نفت و گاز، به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش‌های پیرامونی خود نیز توجه داشته و مشکلات و معضلاتی را که مردم بومی با آن روبه‌رو هستند برطرف کرده است.

حبیب‌الله کشت‌زر، نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، به فعالیت‌های مثبت وزارت نفت در بخش مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: خدمات بسیاری از جمله در زمینه احداث جاده، تامین آب آشامیدنی، رفع مشکلات فرهنگی و آموزشی، کمک به اداره‌های آموزش و پرورش و... از سوی شرکت‌های تابع وزارت نفت در آغاجاری انجام شده است.

وی افزود: وزارت نفت در بخش مسئولیت‌های اجتماعی در جنوب کشور عملکرد مطلوبی داشته که می‌توان به برخی از آنها همچون مسائل فرهنگی، اجتماعی و برگزاری کلاس‌ آموزشی آمادگی کنکور در مدارس شهرستان‌های آغاجاری، امیدیه و شهرهای همجوار یا تعمیر مسیرهای ارتباطی روستاهای این شهرستان اشاره کرد.

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس تصریح کرد: هم اکنون بخش زیادی از جمعیت این شهرستان از طریق کشاورزی امرار معاش می‌کنند، از این رو تامین آب مورد نیاز کشاورزان در اولویت است که می‌تواند بخشی از فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت به این موضوع اختصاص یابد.

 


١٤:١٢ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٤٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده