سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧ EN

اخبار اصلی

در شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی تحقق یافت
برای اولین بار در سطح کشور، آنتن پارازیت گیر لگاریتمی توسط متخصصان اداره مخابرات منطقه عملیاتی نار و کنگان زیر مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، بومی سازی و به بهره برداری رسید.
١٦:١١ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠
سخنگوی دولت خبرداد:
سخنگوی دولت وضع کنونی درآمدهای نفتی کشور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: درآمدهای نفتی کشور در فروردین‌ماه امسال نسبت به دوره مشابه پارسال ۹۹ درصد افزایش یافته است.
٠٩:٤٤ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

همزمان با هفته جهانی ارتباطات ، شبکه بی سیم دیجیتال منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی واقع در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، راه اندازی شد.
١٤:٣٦ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

سهم شرکت ملی نفت ایران از درآمدهای بخش نفت نسبت به زمان قیمت نفت بالای ۱۰۰ دلار، به طور چشمگیری کاهش یافته است. در شرایط نابسامان بین‌المللی هم که صادرات نفت ایران نصف شده بود و درآمدها به مراتب با کاهش بیشتری روبه‌رو بود، درصد سهم‎بری این شرکت تغییری نکرد.
٠٨:٥١ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

شیوه‌نامه نحوه دریافت گواهی ایمنی/ تطابق با استاندارد برای ماشین آلات و تجهیزات حفاری از سوی وزیر نفت ابلاغ و عنوان شد هر گونه عملیات حفاری بدون دریافت پوشش بیمه‌ای برای دکل حفاری و همه تجهیزات و امکانات مستقر در کارگاه عملیات حفاری از پایان تیرماه ۹۷ ممنوع شد.
٠٨:١٤ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

مهندس رامین حاتمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به آحاد جامعه اسلامی, بویژه همکاران شاغل در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تبریک گفت.
٠٩:٠٠ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده