سال رونق تولید گرامی باد
پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ EN

اخبار > سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب شد  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب شد


بر اساس حکمی از طرف مهندس رامین حاتمی  مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ،مهندس احمد رجبی  به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این حکم آمده است ، با عنایت به مراتب تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم و با حفظ سمت ، سرپرستی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به جنابعالی محول می شود. امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره مندی از همکاری صمیمانه کلیه همکاران محترم آن شرکت ، مدیریت و واحدهای ستادی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

بر اساس این گزارش : مهندس حاتمی در پیامی جداگانه از زحمات و تلاشهای مهندس محمد مام بیگی در مدت  تصدی مدیریت عاملی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تقدیر و تشکر به عمل آورد . در این پیام آمده است اکنون که پس از سالها انجام وظیفه صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل می شوید ، فرصت را مغتنم شمرده از زحمات بی شائبه جنابعالی در طول مدت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال سلامت و توفیق در سایر مراحل زندگی ، برای شما و خانواده محترمتان را مسئلت دارم.

 

 


١٦:٤١ - دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣٢٤    /    تعداد نمایش : ١٢٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده