سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧ EN

اخبار > جايگاه ويژه متخصصان جوان شركت بهره برداری نفت و گاز غرب در توليد نفت و گاز  چاپ        ارسال به دوست

مهندس حاتمی تاکید کرد:

جايگاه ويژه متخصصان جوان شركت بهره برداری نفت و گاز غرب در توليد نفت و گاز

مهندس رامين حاتمي مدير عامل شركت نفت مناطق مركزي ايران در بازيد از شركت بهره برداري نفت و گاز غرب، به اهميت و نقش برجسته متخصصان جوان اين شركت در تامين نيازهاي فني و مهندسي اين شركت اشاره كرد و اين نيروها را به عنوان سريامه سازمان برشمرد.

به گزارش روابط عمومي شركت نفت مناطق مركزي ايران ، مهندس حاتمي با تسليت ايام فاطميه و تبريك پيروزي انقلاب اسلامي ايران و تقدير از حضور مهندس صفري نماينده شهر كرمانشاه در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب و حساسيت ها و پيگيري هاي ايشان در حوزه نفت و گاز اظهار داشت: شركت بهره برداري نفت و گاز غرب توانسته با بهره گيري از توان و پتانسيل هاي داخلي و بهره گيري از مهندسان و متخصصان جوان خود اقدامات ارزنده اي را در همه حوزه ها خصوصا در حوزه هاي فني، عملياتي، منابع انساني، اقتصاد مقاومتي و حتي كمك به زلزله زدگان استان را به انجام رساند.

وي با اشاره به اهميت و جايگاه شركت بهره برداري نفت و گاز غرب گفت: اين غغشركت به عنوان قطب توليد نفت در شركت نفت مناطق مركزي ايران و توليد گاز زمستاني غرب كشور از اهميت بسزايي برخوردار است و رفع چالش هاي آن در همه حوزه ها از اولويت هاي شركت نفت مناطق مكزي ايران به شمار مي رود.

مهندس حاتمي همچنين از برنامه ريزي هاي اين شركت براي افزايش ظرفيت هاي توليدي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب خبر داد و گفت: براي اين منظور قرار دادهايي در حال منعقد شدن است كه مي تواند در اين زمينه كمك كننده باشد، همچنين لرزه نگاري هاي جديدي نيز در اين حوزه در حال انجام است كه انشالله در آينده منجر به افزايش توليد در اين منطقه كمتر توسعه يافته شود.

وي در پايان نيز از اقدامات شركت در حوزه كمك به زلزله زدگان استان كرمانشاه تقدير كرد و گفت: در اين زمينه نيز اكيپي از شركت نفت مناطق مركزي ايران و شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در شهر سرپل ذهاب مستقر شدند و توانستند در اين مدت اقدامات ارزنده را در همياري و كمك به آسيب ديدگان اين حادثه انجام دهد.

مهندس صفري نماينده كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي در ادامه اين جلسه با تقدير از اقدامات انجام شده در همه حوزه ها خصوصا فني، عملياتي و كمك به آسيب ديدگان زلزله اخير استان گفت: انصافا شركت نفت در اين زمينه سنگ تمام گذاشت و توانست گام موثري در التيام بخشي به اين عزيزان ايفا نمايد.

وي با اشاره به سابقه درخشان استانهاي غرب كشور و به خصوص كرمانشاه در پيروزي انقلاب و بعد از آن در دوران دفاع مقدس گفت: مردم كرمانشاه مطالبات برحقي در زمينه اقتصادي و رفع بيكاري و توسعه استان دارند كه متاسفانه در برهه هايي كمتر مورد توجه قرار گرفته و انشالله با نگاه دولتمردان در دولت تدبير و اميد اين نگاه مورد بازبيني و توجه بيشتري قرار گيرد.

نماينده كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به وجود مخازن نفت و گاز در غرب كشور و كرمانشاه گفت: اين صنعت پتانسيل هاي خوبي را براي رفع محروميت زدايي و توسعه استان فراهم آورده كه بايد مورد توجه جدي تري قرار گيرد و در همين راستا برنامه ريزي هاي لازم به منظور جمع آوري گاز هاي همراه نفت صورت گيرد.

همچنين بازبيني دوباره ميادين نفت شهر، سومار و تنگ بيجار با توجه به مشترك بودن برخي از آنها از اهميت زيادي برخوردار است و برنامه ريزي مدوني نيز در اين زمينه لازم است. توجه به ارتقا منابع انساني و جذب متخصصان بومي نيز از اهميت قابل توجهي برخوردار است.

بر اساس اين گزارش : اين بازديد با حضور مهندس حاتمي مدير عامل شركت نفت مناطق مركزي ايران، آقاي قاسم زاده مدير منابع انساني، آقاي صالحي فرمانده بسيج شركت نفت مناطق مركزي ايران و مهندس صفري نماينده كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي به منظور برررسي چالشهاي توليد نفت و گاز در مناطق عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز غرب برگزار شد.

 


١٦:٤٤ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٢٤٢    /    تعداد نمایش : ٩٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده