سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ EN

اخبار > شركت نفت مناطق مركزي ايران موفق به کسب گواهينامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شد  چاپ        ارسال به دوست

شركت نفت مناطق مركزي ايران موفق به کسب گواهينامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شد

شركت نفت مناطق مركزي ايران به منظور پياده سازي سيستم هاي مديريت با استانداردهاي مديريت كيفيت و زيست محيطی, بهداشت ایمنی و نفت و گاز موفق به دريافت چهارگواهينامه با استانداردISO/TS29001,ISO14001-2004,BS OHSAS18001-2007,ISO9001-2008 شد.

عبدالله سهرابی رئيس مهندسي سيستم ها و بهره وري این شرکت با اعلام این مطلب اظهار داشت : شركت بين المللي فعال در زمينه صدور گواهينامه هاي مديريت كيفيت با انجام مميزي در ستاد شركت نفت مناطق مركزي ايران و منطقه عملياتي سراجه قم به بررسي پياده سازي سيستم هاي مديريت در اين شركت با استانداردهاي مديريت كيفيت , زيست محيطي, بهداشت ایمنی و نفت و گاز پرداخته و ضمن تائيد تطابق الزامات مديريت سيستم با چهاراستانداردISO/TS29001,ISO14001-2004,BS OHSAS18001-2007,ISO9001-2008 گواهينامه هاي مربوطه را به اين شركت اعطا كردند.

رئيس مهندسي سيستم ها و بهره وري در خصوص لزوم دريافت گواهينامه هاي مديريت كيفيت گفت : اخذ گواهينامه هاي سيستم مديريت يكپارچه با توجه به الزمات قانوني ابلاغي از سوي شركت ملي نفت ايران و تاكيد مديريت شركت بر بهبود مستمرفعاليت هاي شركت اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، آقای سهرابی افزود : نتيجه موفقيت در ارزيابي هاي به عمل آمده اثبات انطباق باالزامات استانداردهاي مرجع بر اساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بين المللي است و بهره وري و بهبود شاخص هاي كيفي شركت را در بر دارد. همچنین مميزي خارجي در سه سال متوالي انجام مي شود كه مميزي سال اول صدور گواهينامه , سال دوم مراقبتي اول وسال سوم مراقبتي دوم است.

این گزارش می افزاید : از اهداف پياده سازي سيستم مذكور را ايجاد فرهنگ حرفه اي در سازمان ، بهبود كارايي، كاهش ضايعات و صرفه جويي مالي است و شاخص هاي رضايت مندي مشتري و افزايش ارزش كالا و خدمات از اثرات مثبت پياده سازي این سيستم محسوب می شود. با توجه به توسعه روز افزون و گرايش رو به رشدسازمانها تمايل به استقرار سيستم مديريت يكپارچه متناسب با اهداف سازماني مد نظر سازمانها قرار گرفته است.

 


١٥:١٥ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٨٤    /    تعداد نمایش : ٧٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده